قیمت بهترین مارک دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

تاریخ ارسال : 1401/02/21

زمانی که صحبت از تجهیزات کافی شاپ می شود اولین دستگاهی که در نگاه مشتری شکل می گیرد دستگاه قهوه ساز صنعتی می باشد. دستگاه‌ های قهوه ساز صنعتی که در بعضی از آن ها ساختار کاملا مکانیکی می باشد و در بعضی از آنها دیجیتالی و همینطور بسیاری از این دستگاه‌ها در لابی‌ های هتل ها و بیمارستان ها و حتی سازمان ها و ارگان های دولتی استفاده می شود که نمونه های به اصطلاح وندینگ ماشین دستگاه قهوه ساز صنعتی است که شما فقط با فشار یک دکمه نوشیدنی خود را دریافت و نوش جان می کنید. نمونه ی کاملا پیشرفته ی دستگاه قهوه ساز همین ماشین های اسپرسو ساز صنعتی می باشد که امروزه در اکثر کافه ها و رستوران ها شما این دستگاه رو می بینید. در سر تا سر جهان استفاده از دستگاه های اسپرسو ساز صنعتی در کافه ها به یک نوع لایف استایل تبدیل شده است.

دستگاه اسپرسو ساز چیست؟

خرید اسپرسو ساز

قهوه اسپرسو حاصل از دستگاه اسپرسو ساز در واقع روشی برای تهیه قهوه است. با عبور آب نزدیک به نقطه جوش و فشار بخار آب از میان دانه‌های آسیاب شده قهوه غلیظی در کمتر از چند ثانیه یک شات ( فنجان اسپرسو ) تهیه می‌شود. اسپرسو به شکل قهوه‌ای نسبتا غلیظ با درصد کافئین بالا، همراه با خامه‌ای کرم رنگ بر روی آن تهیه می‌شود و پایه تهیه تعدادی از نوشیدنی‌های دیگر از جمله: موکا، ماکیاتو، آمریکانو، لاته و کاپوچینو است که این دستگاه شامل انواع ( اسپرسو ساز برقی و  قهوه جوش ساده ) می باشد.

قیمت اسپرسو ساز

بهترین مارک دستگاه اسپرسو ساز صنعتی چیست؟ چی بخریم بهتر است؟

خرید ارزان اسپرسو ساز

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی دنار سرما بهترین انتخاب و خرید شما می تواند باشد اگر می خواهید بدون آسیب زدن به بازو و پای خود شات های اسپرسوی باکیفیت درست کنید، این دستگاه برای شما بهترین انتخاب است.که از لحاظ قیمت مقرون به صرفه، از لحاط نما و کیفیت عالی و کارایی حرفه ای دارد.

چند مدل دستگاه اسپرسو ساز وجود دارد؟

دستگاه های تهیه اسپرسو به دو دسته بندی تقسیم می شوند:

 1. دستگاه های قدرت گرفته از نیروی بخار 

 2. دستگاه های قدرت گرفته از پمپ

خرید آسان اسپرسو ساز

 1. دستگاه های قدرت گرفته از نیروی بخار به دو نوع تقسیم می شوند:

اسپرسو سازهای رو گازی (انواع موکا کاپ) و اسپرسو سازهای برقی بدون پمپ

2. دستگاه های اسپرسو ساز پمپی بیشتر رایج بوده و انواع مختلفی را شامل می شوند:

اسپرسو ساز دنار سرما

 • دستگاه اسپرسو ساز با پمپ دستی: همانطور که از نام این دسته مشخص است، فشار لازم برای تهیه اسپرسو در این نوع دستگاه ها، به وسیله یک اهرم دستی ایجاد می شود.
 • دستگاه اسپرسو ساز با پمپ برقی: در این نوع دستگاه ها شما دمای مورد نیاز را مشخص نموده و دستگاه با یک پمپ فشار برقی اسپرسو را برای شما تهیه می کند.
 • دستگاه اسپرسو ساز با پمپ نیمه خودکار: در این مدل شما قهوه را آسیاب کرده و قبل از روشن کردن دستگاه آن را در فیلتر قرار می دهید. سپس دکمه دستگاه را زده و اسپرسوی خود را دریافت می کنید.

فروش اسپرسو ساز قهوه ساز

 • دستگاه اسپرسو ساز با پمپ خودکار: در این مدل هم شما بعد از آسیاب دانه های قهوه باید آن را در فیلتر دستگاه قرار دهید. دستگاه به صورت خودکار روشن شده و پس از تهیه اسپرسو خاموش می شود.
 • دستگاه اسپرسو ساز با پمپ فوق خودکار: در این مدل دستگاه ها، همه کارها به صورت خودکار انجام می شود. دانه های آسیاب شده به صورت خودکار پرس شده و درون فیلتر قرار می گیرند. آب جوش آمده با فشار زیاد اسپرسو را برای شما تهیه می کند. کار کردن با این دستگاه های بسیار آسان است اما هزینه زیادی نیاز دارد.

خرید و قیمت اسپرسو ساز

  این دستگاه‌ها به دو ساختار کلی MANUAL ، دستی و DIGITAL، دکمه ای تقسیم میشوند که البته نمونه های خیلی پیشرفته تری هم هستند که شما حتی میزان فشار بخار و یا دمای بخار و آب جوش و میزان فشار آن را می توانید با ساختاری کاملا برنامه ریزی شده مدیریت کنید. به دلیل جا افتادن صنعت قهوه در سراسر دنیا، صنف قهوه فروش و کافی شاپ بسیار رونق پیدا کرده است در نتیجه از تجهیزات ضروری آن ها، دستگاه اسپرسو ساز صنعتی می باشد از این رو برای بر طرف نمودن درخواست متقاضیان، این دستگاه های قهوه ساز در مدل و ابعاد و لیتراژ و کمپرسور های متفاوت تولید می شود.

لیست ثیمت اسپرسو ساز

ماشین قهوه ساز صنعتی دستی

اسپرسو ساز های دستی،  اسپرسوسازهای بسیار ساختاری مکانیکال و سنتی دارند که زمانی که بخار داخل مخزن می‌شود و آب جوش به حرارت کافی می رسد تمام این ساختار به صورت درجه های دستی مشخص می گردد و ساختار دیجیتال در این دستگاه ها تعریفی ندارد. برای استفاده ار این دستگاه، شما هنگامی که گروپ قهوه را به این دستگاه نصب می کنید با کشیدن دسته عمودی به سمت پایین آب را با فشار از داخل قهوه رد کرده وداخل فنجانی که در زیر کروپ قرار دارد می ریزید. 

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی DIGITAL

 دستگاه قهوه ساز صنعتی دیجیتال همان طور که از نام آن پیداست ساختاری کاملا مدرن و جدید دارد که شما تنها با فشار یک دکمه ورودی آب را به داخل قهوه هدایت کرده و قهوه خود را دریافت می کنید. شما فقط کافیست که دکمه را فشار دهید تا به اندازه ی یک یا دو فنجان از این دستگاه نوشیدنی آب گرم بگیرید و نوشیدنی آب گرمی که از داخل قهوه رد شده و قهوه خوش طعم و عالی به شما هدیه میدهد.

قیمت ارزان دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

قیمت این دستگاه وابسته به کمپانی، نوع کمپرسور، جنس بدنه، لیتراژ و مدل آن دارد، برای استعلام قیمت و ثبت سفارش خود می توانید با کارشناس فروش صنایع برودتی دنار سرما  تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که با توجه به این که متقاضی برای این دستگاه قهوه ساز محبوب بسیار زیاد شده است، مدل های متنوع و به روزی تولید می شود که به راحتی می توانید دستگاهی متناسب با سلیقه و نیاز خود انتخاب نمایید.

فروش دستگاه های اسپرسوساز صنعتی

فروش دستگاه اسپرسو ساز صنعتی امروز کاملاً تخصصی که فردی که در زمینه فروش دستگاه اسپرسو ساز صنعتی فعالیت می‌کند باید دانش و اطلاعات کافی برای فروش این دستگاه داشته باشد زیرا دستگاه های اسپرسو ساز صنعتی تنوع بسیار بالایی دارند و هر کدام از این دستگاهها ساختاری کاملا مهندسی شده و مرتبط با شرکت تولید کننده دارد که مشاور شما باید آگاهی و اشراف کامل نسبت به تمامی دستگاه‌ها داشته باشد تا در زمینه ی فروش دستگاه اسپرسو ساز صنعتی بتواند به شما سرویس عالی و درجه یکی ارائه دهد.

اجزای دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

اجزای اسپرسو ساز

اکثر دستگاه‌های اسپرسو حتی اگر توسط برندهای مختلف تولید شده باشند، دارای عناصر و مولفه‌ های مشترکی هستند که در ادامه به معرفی و بررسی نحوه کار آنها می‌پردازیم:

 1. منبع آب اسپرسوساز

 2. پمپ اسپرسوساز

 3. دیگ بخار اسپرسوساز

 4. نازل بخار اسپرسوساز

 5. هدگروپ اسپرسوساز

 6. تمپر قهوه اسپرسوساز

 7. پرتافیلتر یا فیلتر اسپرسوساز

 8. بورد اسپرسوساز

 9. مایع جرم گیر اسپرسوساز

اسپرسوی واقعی چه ویژگی‌هایی دارد؟

خرید و قیمت اسپرسو ساز

موسسه ملی اسپرسوی ایتالیا، استانداردهای سخت گیرانه‌ای برای مشخص کردن یک اسپرسوی واقعی را در نظر گرفته است که نتیجه این فرآیند، یک قهوه دارای بافت، کف و کافئین بالا است. نکته کلیدی این فرآیند فشار است، که در دستگاه های ارزان قیمت و روگازی یافت نمی شود.

ضمانت نامه

با توجه به این که در خرید دستگاه اسپرسو ساز صنعتی از لحاظ کمیت و کیفیت باید دقت لحاظ شود، با خرید این دستگاه از صنایع برودتی دنار سرما می توانید امتیاز کارت گارانتی را به مدت 18 ماه دریافت نمایید.

قیمت ارزان اسپرسو ساز

صنایع برودتی

صنایع برودتی تولید کننده ی انواع محصولات صنعتی

نگین جعفریان

نویسنده

2

مقاله

1401/02/21

تاریخ ایجاد

لینک ها